Reference

Inspirujte se projekty ostatních. Pojďte se podívat tam, kde už sklovláknité tapety Novelio® Nature zdi zdobí a chrání.

mapa stránek hidden
CLOSE

ADFORS školicí středisko Litomyšl

Místo: Česká republika

Investor: Saint-Gobain ADFORS

Designér: společnost Dolestav

Použitá tapeta:

Pure grape

Pure rice

Kde jinde než v kancelářích, zasedacích místnostech a vzdělávacím centru naší mateřské firmy by se měl takový nový produkt objevit? Takže jsme při rekonstrukci školicícho střediska v sídle společnosti v České republice použili Novelio® Nature – vzor Pure, barvy Grape a Rice.

„Ohromilo nás, jak jednoduché je s nimi pracovat – snadno se řežou, dobře přilnou a hlavně nevidíte žádné spáry,“ říká designér Josef Popelka ze společnosti Dolestav."

CLOSE

Best Western Halland Hotel v Gothenburgu

Místo: Švédsko

Investor: majitelé Joakim Torbing, Johan Åkerlind a Andreas Gustafsson

Designér: Erik Nilsson ze společnosti Sandå

Použitá tapeta:

Charm sandbank

Charm balticblue

Podle Joakima Torbinga, jednoho z majitelů tohoto oblíbeného hotelu, je hlavním cílem renovace přeměnit restauraci s dost chladnou atmosférou v útulné a příjemné prostředí, které by hostům nabízelo pocit domácké pohody.

Řešení potěšilo majitele i hosty: „Tapety vypadají opravdu luxusně. Spolu s novými lustry vytvářejí v restauraci opravdu příjemnou atmosféru a my jsme od našich hostů slyšeli samé pozitivní ohlasy," říká Torbing.

Erik Nilsson, malíř, který použil tapety Novelio® Nature, vysvětluje: „Lidé jsou unavení z nudně bílé. Změňte barvu alespoň některých stěn, přirozené odstíny Novelio® Nature budou ty pravé.“

CLOSE

Saint-Gobain školicí středisko Greenworks

Místo: Velká Británie

Investor: Saint-Gobain Greenworks

Designér: Torben Hemberg, Simon Bennett

Použitá tapeta:

Pure nutmeg

Flair sandbank

První víkend v září 2015 použil Simon, Torben a Benjamin (všichni ze Saint-Gobain ADFORS) tapety Novelio® Nature ve školicím středisku Greenworks. Jeho manažer Marcus Jefford ohodnotil výsledek slovy: „Musím smeknout, vypadá to skvěle, mnohem lépe, než jsem se kdy nadál. Opravdu si myslím, to zlepšuje vzhled interiéru, a také se ukázalo, jak skvělý produkt to je.“

CLOSE

Školicí centrum Rigips Horní Počáply

Místo: Česká republika

Investor: Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Rigips

Designér: Petr Tomíček, toto studio

Použitá tapeta:

Flair nutmeg

Na tapetách Novelio® Nature z designérského pohledu oceňujeme jejich eleganci patrnou na druhý pohled. Zbytečně nedominují prostoru, naopak jej vhodně dotváří a nechávají vyniknout solitérům před nimi. Jemná struktura a klidné zemité odstíny barev se hodí do všech interiérů, od rustikálních po ryze moderní, od soukromých po komerční. Zde je výhodou jejich velká odolnost proti poničení, omyvatelnost a nehořlavost.

Petr Tomíček, totostudio