Kancelářské prostory

Čistá, útulná, prosvětlená a vzdušná, taková by měla být ideální kancelář. Sklovláknité tapety Novelio® Nature pomůžou vytvořit místo, kam se zaměstnanci budou rádi vracet, aby pracovali naplno.

Novelio Nature
Novelio Nature

Odolné vůči opotřebení

Novelio® Nature jsou tapety odolné vůči nárazu, a tak bude vaše kancelář vypadat čistě a nově i po několika letech užívání. Odírání ani přesuny nábytku sklovláknité tapetě neublíží.

Novelio Nature

Perfektně stálé barvy

Pohoda zaměstnanců je na prvním místě, čím lépe se cítí, tím efektivněji pracují. Přísun denního světla je tedy základ. V prosvětlené kanceláři však blednou barvy rychleji než kde jinde – tapety Novelio® Nature jsou stálobarevné a vypadají jako nové, i když na ně dlouhodobě svítí slunce.

Novelio Nature

Snadno se udržují

Tapety je možno jednoduše omýt, kdykoliv se na nich objeví skvrna. Nenasáknou a nevadí jim voda ani každodenní opotřebení.

Novelio Nature

Vyhovují všem předpisům

Ve všech firmách je dodržování zdravotních a bezpečnostních kritérií naprosto zásadní. Novelio® Nature jsou ohnivzdorné a vyhovují všem předpisům pro veřejné budovy.

Novelio Nature

Jednoduché k aplikaci

S Novelio® Nature je úprava kanceláře jednoduchá a časově nenáročná, zeď kanceláře oživíte během jediného dne. Tapety se dají opakovaně jednoduše přetřít barvou, kancelář tak může vždy zrcadlit změny, kterými vaše firma prochází.

Je to snadné a rychlé, podívejte se.

Šetrné ke zdraví

Tapety vyrábíme z 90 % z přírodních materiálů a děláme tak z kanceláří zdravé prostředí. Novelio® Nature neobsahují toxické látky, které by se odpařovaly a zhoršovaly tak kvalitu vzduchu v kanceláři a náš zdravotní stav.

Novelio Nature

Kontaktujte nás

Chcete o sklovláknitých tapetách vědět víc? Obraťte se přímo na našeho odborníka:

Ing. Jiří Boštík

E-mail:

Zdravotní péče

Vstoupit

Krása a klid léčí. Nejen design, ale i povrch, který lze snadno umýt – to jsou důvody, proč v nemocnicích, ordinacích, poradnách a dalších zdravotnických zařízeních použít sklovláknité tapety.

Hotely a restaurace

Vstoupit

Na místech, kam si lidé přicházejí odpočinout, je důležité, aby vybavení vypadalo dlouho jako nové. Proto se naše tapety hodí do hotelů, penzionů, ubytoven, restaurací, kaváren.

Maloobchod

Omlouváme se, už na tom pracujeme.
Brzy se dozvíte, proč i tady mají sklovláknité tapety své místo.

Udělat na každého zákazníka dobrý první dojem a zároveň se ve svém obchodě, studiu či prodejně cítit stále dobře – i to dokážete výběrem vhodných tapet.

mapa stránek hidden