Hotely a restaurace

Přivítejte své hosty nenásilnou elegancí. Tapety Novelio® Nature vytvoří v prostoru klidnou atmosféru, v níž si vaši zákazníci odpočinou, a tak se k vám budou rádi vracet.
Jako majitelé a provozovatelé oceníte vlastnosti, které tapetám propůjčuje sklovlákno – díky němu jsou velmi odolné proti nárazu, v případě potřeby je lze omýt a splňují vysoké protipožární normy.

Jednoduché k aplikaci

Aplikace tapet Novelio® Nature je opravdu snadná. Díky prodyšnosti usychají rychleji než vinyl a renovace i další projekty jsou tak efektivní z hlediska ceny i času. Tapety Novelio® Nature vyžadují pouze minimální přípravu a dají se aplikovat přímo na zeď. Díky tomu můžete stěny hotelu proměnit během jediného dne. Protože je aplikace jednoduchá a rychlá, běžný chod hotelu nebo jiných volnočasových prostor téměř nenaruší.

Je to snadné a rychlé, podívejte se.

Odolné vůči nárazu

Boty, tašky, zavazadla, vozíky, stoly, židle, dveře, vysavače, ale i děti, teenageři, dospělí, senioři… Poškodit stěnu v restauracích, klubech a dalších prostorách může kdokoli a cokoli. Čím větší koncentrace lidí, tím je to snažší. Díky použití inovativního skelného vlákna u Novelio® Nature jsou tyto tapety vysoce funkční a velmi odolné, proto jsou ideální do prostor, kde bývá rušný provoz a které musí stěny čelit častým nárazům a oděrům. Novelio® Nature vdechne vašim zdem život, zároveň zachová jejich atraktivní vzhled po delší dobu a sníží tak náklady na renovaci.

Omyvatelné

V hotelech, barech a restauracích se dá jen těžko zabránit malým rýhám, škrábancům a skvrnám na stěnách. Omyvatelný povrch tapet Novelio® Nature je pro často navštěvované podniky velkou výhodou.Tapety snadno udržují a čistí, a tak budou zdi dlouho vypadat jako nové. Novelio® Nature jsou odolné vůči vodě i slunečnímu svitu, takže prostorám hotelu, které podléhají každodennímu opotřebení, poskytnou elegantní vzhled po delší dobu.

Pro zdravé vnitřní ovzduší

Tapety vyrábíme z netoxických materiálů. Přirozený a jemný design reflektuje jejich ekologické vlastnosti. 90 % materiálů použitých pro výrobu Novelio® Nature pochází z přírodních zdrojů a vytváří tak tapety, které nejsou zdraví škodlivé a jsou ideální pro restaurace, hotely, kluby apod. Všechny tapety řady Novelio® Nature obdržely známku A+ za minimální emise škodlivin, a vytvářejí tak prostředí bez přítomnosti těkavých organických látek (VOC). Tím se redukuje riziko vzniku respiračních onemocnění, jako je například astma. Také předcházejí tvorbě plísní a vlhnutí stěn. Tyto ekologické vlastnosti pomáhají hotelům, restauracím a barům zkvalitnit klima a zachovávat pěkný vzhled a zdravý stav budovy jak pro hosty, tak i pro zaměstnance.

Perfektní barvy

Nejenže Novelio® Nature přichází ve 24 atraktivních designech kombinujících neutrální barevné tóny a stylové vzory. Mají zároveň bezkonkurenční stálobarevnost. Svou odolností vůči slunečnímu svitu a každodennímu opotřebení si Novelio® Nature zachovávají svěží barvy. Podniky, jako jsou restaurace, hotely, a bary, nemusí neustále obnovovat a renovovat své zdi.

"Lidé jsou unavení z nudně bílé. Chci ve svém bytě změnit barvu alespoň některých stěn a přirozené odstíny Novelio® Nature jsou podle mě ty pravé."

Erik Nilsson
Designér
Tržní segmenty

Přetíratelné a snímatelné

I když jsou Novelio® Nature omyvatelné a odolné vůči nárazu, když přijde na řadu větší změna, je možné tapety jednoduše přemalovat nebo strhnout, a to bez poškození zdi. Vlastnosti těchto tapet jsou extrémně praktické pro hotely, které musí čelit různým nehodám nebo chtějí své zdi rychle obměnit.

Kontaktujte nás

Chcete o sklovláknitých tapetách vědět víc? Obraťte se přímo na našeho odborníka:

Ing. Jiří Boštík

E-mail:

Zdravotní péče

Vstoupit

Krása a klid léčí. Nejen design, ale i povrch, který lze snadno umýt – to jsou důvody, proč v nemocnicích, ordinacích, poradnách a dalších zdravotnických zařízeních použít sklovláknité tapety.

Kancelářské prostory

Vstoupit

V práci trávíme většinu svého času, proto promyslete, jak se budou lidé cítit v zasedacích místnostech, kancelářích, recepcích a v dalších firmeních prostorách. Svůj podíl na tom nesou i dobře zvolené tapety.

Maloobchod

Omlouváme se, už na tom pracujeme.
Brzy se dozvíte, proč i tady mají sklovláknité tapety své místo.

Udělat na každého zákazníka dobrý první dojem a zároveň se ve svém obchodě, studiu či prodejně cítit stále dobře – i to dokážete výběrem vhodných tapet.

mapa stránek hidden