Zdravotní péče

Pacienti i zaměstnanci zdravotnických zařízení ocení, když je nebudou obklopovat jen sterilní bílé stěny. Tapety Novelio® Nature zajistí, že se budou cítit jako doma.

Novelio Nature
Novelio Nature

Snadno se čistí

Tapety Novelio® Nature jsou vhodné pro hygienická a zdravotnická zařízení, protože pomáhají předcházet vzniku a šíření bakterií. Sklovláknitá tapeta je jednoduše omyvatelná, nenasákne vodu a ani důkladné nemocniční čištění ji nepoškodí.

Novelio Nature

Šetrné ke zdraví

Tapety Novelio® Nature vyrábíme z 90 % z přírodních materiálů. Nezatěžují lidské zdraví, protože neobsahují toxické látky, které by se odpařovaly a působily potíže především dětem, alergikům a astmatikům.

Novelio Nature

Nedovolí šíření bakterií

Škrábance a oděrky poskytují živnou půdu bakteriím, které jsou ve zdravotnických zařízeních nežádoucí. Sklovláknitá tapeta se však nepoškrábe tak snadno jako obyčejná, a tak je hygieničtější. Zůstává vždy suchá, prodyšná a hlavně čistá.

Novelio Nature

Odolává zvýšené zátěži

Tapeta je díky použití skelného vlákna velmi odolná vůči nárazům a odírání. Přemísťování lůžek a vozíků na tapetě nezanechá téměř žádné stopy, zdi vypadají po velmi dlouhou dobu jako nové.

Novelio Nature

Přetíratelné a snímatelné

Když dojde na úpravy interiéru, s Novelio® Nature se vyhnete ztrátě času a peněz. Tapeta se dá velmi snadno přetřít nebo sundat, aniž byste poškodili povrch zdi.

Novelio Nature

Vytváří příjemné prostředí

Tapeta ze skelného vlákna skvěle oživí holou zeď a vytvoří příjemnou atmosféru, která pacientovi pomůže k odpočinku, zotavení, a celkově mu pobyt ve zdravotnickém zařízení zpříjemní.

Novelio Nature

Kontaktujte nás

Chcete o sklovláknitých tapetách vědět víc? Obraťte se přímo na našeho odborníka:

Ing. Jiří Boštík

E-mail:

Hotely a restaurace

Vstoupit

Na místech, kam si lidé přicházejí odpočinout, je důležité, aby vybavení vypadalo dlouho jako nové. Proto se naše tapety hodí do hotelů, penzionů, ubytoven, restaurací, kaváren.

Kancelářské prostory

Vstoupit

V práci trávíme většinu svého času, proto promyslete, jak se budou lidé cítit v zasedacích místnostech, kancelářích, recepcích a v dalších firmeních prostorách. Svůj podíl na tom nesou i dobře zvolené tapety.

Maloobchod

Omlouváme se, už na tom pracujeme.
Brzy se dozvíte, proč i tady mají sklovláknité tapety své místo.

Udělat na každého zákazníka dobrý první dojem a zároveň se ve svém obchodě, studiu či prodejně cítit stále dobře – i to dokážete výběrem vhodných tapet.

mapa stránek hidden